יום שבת, 4 בינואר 2014

10 של מסעדה

אין אחד שלא מכיר את נחי  ובטי אלקין ממושב רמות, נחי האיש והזקן יודע להוציא מהמטבח שלו דברים טובים מאד, לפני שנה  הוא ובטי העזר שנגדו החליטו לנטוש את הגולן לטובת העיר הגדולה תל אביב, להיות קרובים לילדים ולחברים ובכלל לשנות אוירה.
איש כנחי לא ינטוש את המטבח וחיש קל מצא עצמו יחד עם עוד כמה נפשות טובות מקים את מסעדת 10, בקרליבך 10, מסעדה שתבסס את עצמה על צלוחיות בגדלים שונים, טאפאסיה אבל משודרגת, כאשר ארוחה שם לא תשלח אף אחד למכור קרנית ולא תקבלו טלפון ממנהל הבנק על כך.
הכל טרי וטעים, תלוחיות פתיחה של טחינה סמיכה, מוס כבד קליל, לבבות עם שקדים ופול, סלט פאפאיה וזוהי רק ההתחלה להלהלהלהלה, אחכ יש  מנות קצת יותר גדולות של לחי עגל על פולנטה, הכי יאמי, קדירת מולים, פירות ים בגבינה כחולה, קממבר עטוף בבצק עם ריבת שום - שוס, קינוחים מעלפים, בקיצור ארוחה לסועד יכולה לנוע מ50 שח על בסיס ראשונות או 100 שח לעיקרית ושתיה, או בכלל ארוחה עסקית נהדרת, בשישי יש תפריט מצומצם, צלוחיות מטורפות במחיר של 10, 20 ו 30 שח.
תענוג צרוףףףףף, לחיך, המקום לא מאד גדול, לא עמוס בשטויות ועושה עומס בעיניים, נקי, נעים, צוות נהדר, שפים טובים ונחי מנצח שם על המלאכה עם החיוך והלב הגדול שלו.

בקיץ יהיה אפשר לשבת בחוץ לטובת המעשנים.........

תהנו מכל ביס

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יין נטו, באמת הגיע הזמן

מה שמים לנו בתוך היין, רק אלוהי הייננים יודע, אנחנו רק קונים ושותים, אבל תחשבו כמה מחבריכם חוטפים כאב ראש בגלל שתיית יין, זה לא בגלל היין ...