יום שבת, 18 בינואר 2014

מוצאת ניחומים בבקבוק ועל הדרך גם מתרגזת כלוט.........

לאחר שכבר קברנו את 2013 והתפללנו לעילוי נשמתה, החלו לצוץ יינות מ 2010-11 ולשלוח תנחומים,כמה לבנים מ2012 גם הצטרפו למנחמים ובא לציון גואל ושמחה בלב.

יקב אלונה - אחד האהובים עלי -  רוזה מגראנש נטו שבוקבק רק עכשיו ובקיץ הקרוב יטרוף לכם את הקלפים ואת הנשמה

שלושה בלנדים מטריפים שבשלב זה לא אגלה את המרכיבים ואחכה להשקה לקראת פסח, רק שתדעו שכדאי לכם לשריין כמה ארגזים.!!

יקב סלוקיה -  מי שלא טעם את סוביון בלאן והשרדונה שלהם שיקום! ויבוא אלי לקנות, גם הקברנה שלהם מטריף ושלא נדבר על הבלנד ממסך של 40% קברנה סוביניון מכרם בקדמת צבי ברמת הגולן, 40% שיראז מעמק קדש ו-20% מרלו מכרם בן זמרה, שני האחרונים מהגליל העליון. היין התבגר בחביות עץ אלון 18 חודשים. יין צעיר ולמרות זאת נגיש לשתייה כבר עכשיו. אין מה לדבר שהבלנד הזה הוא חגיגה לבשר.

יקב בר בכפר - קטן וחמוד ובינתיים הוציא רק מרלו 2011, שתי עכשיו ובעוד שנה

יקב אליגוטה-  הביא מבחר נאה משנת 2010 וסנג'ובזה קצת שונה  משנת 2011, כמובן שהיה שם פורט שווה, בהחלט יינות נעימים.

יקב בת שלמה  -  רק לבנים ולבנים מאד מעניינים, סובניון בלאן ושרדונה, שלטעמי היו ממש נעימים לשתיה ויעשו לקיץ טוב, ללכת לקנות

יקב יזרעאל -  שלושה יינות שמתוכם הרוזה 2012 היה שוס רציני, בלנד של סירה וארגמן וגם הוא יהיה יין של קיץ מעניין שילך עם ארוחות קלילות בלילה חם, השרדונה היה קצת גס מידי ותוקפני, והבלנד היה כל כך טאני וסגור שנראה לי שנפגש איתו בעוד שנה, והוא יהיה חביב יותר.

יקב שלושה גפנים -  מי שלא ילך לקנות ארגז ויוניה וארגז ברברה, שלא ידבר איתי, כי אתם לא יודעים מה אתם מפסידים, עוד לא בוקבק, אבל בטעימות שהגניבו לי, אני יודעת על השוס הגדול שמחכה לנו.


בקרוב יצאו עוד יקבים עם הפתעות מעניינות, או שלא.....אבל אני מבטיחה לעדכן.


עוד דבר קטן: יש מספר כתבי יין שכותבים באתר שלהם או באתר פרסומי כזה או אחר שבאופו שיטתי עושים " העתק\הדבק", מחומר פרסומי או שגונבים במודע מכתבות של אחרים, נא לבדוק את האמיתות.
מי שרוצה שמות של כתבים אמינים שיפנה אלי


יאללה לכו לשתות כבר משהו
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבו לנו יין, יין

כרגיל בכל שנה ובדייקנות של שעון ישראלי, מתקיימת לה בסוף חודש ינואר תערוכת היין סומלייה, בעזרתו האדיבה של סטודיו בן עמי. כל שנה יש חדשים ...