יום רביעי, 1 באפריל 2015

עוד יין לפסח

לא רק בליל הסדר אנחנו נותנים בכוסות....איפה חול המועד? חג שני? מימונה? חס וחלילה שיבש גרוננו, ומה הכי טוב לשתות ואיפה הכי כדאי לבקר?
אז הכי טוב לשתות בבית..כי שותים לא נוהגים וכו', אבל אם יש נהג תורן או נהגת....קחו אותם וצאו ליקבים שבטוח יפתחו את הדלתות ואת החביות לטעימות.

אם חשוב לכם שהיין יהיה כשר, זו קצת תהיה בעיה, אבל כדאי לבדוק את יקב תשבי, ולבקש  מהג'ינג'י שם שיתן לכם בקבוק של גוורצטרמינר קר,  או סירה מכרם אורגני ושבו לכם בנחת ותתענגו על יינות פירותיים להפליא.

גם יקב אייל בגבעת נילי כשר וגם שם  יש גוורצטמינר משובח ופינוטאז' היסטרי,  ממול ממוקם יקב אלונה -  לא כשר, אבל שווה, רוזה מגראנש, קרניאן מעולה וקברנה פרנק שאין לאף אחד.

עולים לגליל? יופי, ברמות נפתלי מחכים לכם 3 גפנים, עם סירה וברברה וויונייה משובח, רמי נעמן יתן ליין שלו לנגן לכם רוק כבד בפה ובאף, קברנה סוביניון עוצמתי שכמוהו כבר השוק לא זוכר, יין עם ארומות של  שוקולד, שפתיים ישקו.

ביקב אסף, מחכים לכם בקתות אירוח, מלא יין טוב, במיוחד פינוטאז' ושירז, נוף אליפות ובעלי יקב מקסימים

בהרי יהודה מחכים לכם המון יקבים שווים, סוסון ים בבר גיורא, חוויה מעולם הסרטים, יינות עוצמתיים, בדרגות כבדות משתנות, יקב צפרירים עם זיפנדל מיוחד, יקב ברק עם לבנים שווים, יקב קדמא עם יין טוב וסיפור מעניין.

תרדו דרומה לקדש ברנע ותשתו יין מדברי מצויין של יקב רמת נגב

בקיצור, לכו לשתות ואנחנו נתראה בשמחות, חג שמח!!!! וסעו לאט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבו לנו יין, יין

כרגיל בכל שנה ובדייקנות של שעון ישראלי, מתקיימת לה בסוף חודש ינואר תערוכת היין סומלייה, בעזרתו האדיבה של סטודיו בן עמי. כל שנה יש חדשים ...